ממה עשוי מעיל גשם ומה יתרונותיו הבולטים על פני מעילי חורף אחרים

הגשם ניתך על החלון. בחוץ שורר קור כלבים. אין יוצא ואין בא ונדמה שהרחובות נותרו ריקים מאדם. גם אל ביתכם שנדמה היה כמוגן מן הקור החלה לחדור רוח קרירה מן הרחוב. הדבר האחרון שהייתם רוצים לעשות ברגע זה הוא להניח את כוס המרק החמה המונחת בידיכם, ולאפשר לקור למלא את כפות הידיים שלכם שוב לאחר שכבר הצלחתם להפטר ממנו לזמן מה. למרבה הצער, דווקא עכשיו עליכם לצאת החוצה אל הרחוב ולהתייצב אל מול הקור החודר והגשם היורד בלי סוף. בעודכם מתלבטים כיצד להתמודד עם האתגר, נפל מבטכם על מעיל המונח בפינה חשוכה של הבית. מיד עטיתם על עצמכם את המעיל ופסעתם החוצה מלאי תעוזה וביטחון. מה רבה הייתה הפתעתכם, עת מצאתם את עצמכם ניצבים ספוגים במים כבר לאחר מספר צעדים מועט. זו, אם כן, הייתה הפעם האחרונה בה החלטתם לצאת החוצה בגשם כשברשותכם מעיל שהוא איננו מעיל גשם.

אם גם אתם, כמו הבחור מן הסיפור, נהגתם לחשוב עד היום שאין הבדל של ממש בין מעיל גשם לבין מעיל אופנתי רגיל, הרי שטעות בידיכם. לכל אחד מסוגי המעילים הללו שימוש שונה לחלוטין ותכלית אחרת לגמרי וכל אחד מהם יתאים לסיטואציה אחרת משל השני. מעיל סטנדרטי ופשוט יוכל לשמש כפריט אופנתי לכל דבר ועניין, אך בכל הנוגע לשימושים חורפיים פרקטיים, הוא יוכל במקרה הטוב להגן עליכם מפני קור בלבד. סוג אחר של מעיל הוא מעיל הרוח המציע הגנה מן הרוח  וזאת במידת האפשר כמובן. מעיל נוגד רוח עשוי מסוג בד שיסייע לו בתפקודו וגם שיטת העיצוב והתכנון שלו תואמים את תפקידו.

אך לשני המעילים שהזכרנו זה עתה, ישנו חסרון משמעותי למדי. שניהם מוגבלים למדי ואינם מספקים הגנה מרבית (יש שיאמרו שאינם מספקים הגנה כלל) במקרים של גשם. כך שכל עוד אתם מעוניינים במעיל שיהווה בשורה אופנתית או במעיל שיחסוך מכם מעט מן הרוח הנושבת הרי שתוכלו להסתפק באחד מן המעילים הפשוטים יותר. אך במידה ואתם מחפשים את החבילה המלאה – הגנה מן הקור, הגנה מן הרוח והגנה מן הגשם – הרי שהפתרון בעבורכם הוא מעיל גשם. אנשים רבים מעדיפים באופן טבעי לא להתפשר, ולהגיע מוכנים לימות החורף הגשומים. לכן, הם מקדימים תרופה למכה ורוכשים מעיל גשם איכותי עוד בטרם החורף מתחיל. מה גם שכל מעיל גשם איכותי צפוי להחזיק מעמד לאורך שנים ולזכות לתוחלת חיים ארוכה במיוחד.

כל מעיל גשם איכותי יציג מפרט מרשים של אלמנטים שהופכים אותו למגן האידיאלי מפני פגעי מזג האוויר החורפיים. כך למשל, ברוב מעילי הגשם ניתן יהיה למצוא כובע שאפשר לקפל לתוך המעיל בעת הצורך ולשלוף בשעה גשומה כאשר הראש משווע להגנה ולכיסוי. באשר לחומר הגלם הבולט במעילי גשם, הרי שכל מעיל גשם איכותי יהיה עשוי מניילון מובחר האטום לגשם ולרוח. כמו כן, מעיל גשם טוב צריך להגיע עם כיסים רחבים בהם ניתן להטמין את הידיים בזמנים קרים במיוחד. אלמנט אחר של מעילי גשם הוא האפשרות להצר את המעיל בתחתיתו, בפתחי השרוולים שלו ובפתח הצוואר באמצעות שרוכי כיווץ. כך במידה ובכל זאת ישנה רוח שחודרת למעיל ומקררת אתכם תוכלו להגביר את יכולת ההגנה של המעיל.

מי שאינם מעוניינים להמר על בריאותם בימות החורף הקרים, ראוי שיבחרו מעיל גשם איכותי שמציג את כל האלמנטים שציינו ומאפשר הגנה אבסולוטית מפני פגעי החורף השונים. בחירה מושכלת של מעיל גשם יכולה להיות ההבדל בין חורף רטוב וקר לבין חורף בריא ונעים.

מעיל גשם Outdoor

 

מדוע כדאי לקנות ציוד קמפינג בחנות של חגור

ציוד לקמפינג קונים רק בחגור

בארץ יש הרבה אנשים שאוהבים לצאת לטיולים בטבע כולל לינה בשטח. קמפינג עבורם, זה חלק מההווי המשפחתי שלהם. בין אם אתם טיילים וותיקים ויוצאים לקמפינג כמה פעמים בשנה, או שזאת לכם הפעם הראשונה שאתם מתכוונים לצאת לטיול קמפינג, חשוב שיהיה לכם ציוד איכותי. לפנינו רשימה של ציוד שחייב להיות איתכם לכל טיול שאתם יוצאים כולל לינה בשטח:

* אוהל חזק ואיכותי

* פתרונות צל כשאתם בשטח

* ביגוד מיוחד, בעיקר אם אתם יוצאים לשטח פתוח ולא בנוי.

* ציוד לינה בשטח – כריות ומזרנים מתנפחים, שקי שינה וכדומה

* תיקים ומזוודות

* ריהוט שטח מתקפל

* צידניות ותרמילים

* גרילרים וציוד גז ובישול

* תאורה לשטח

* מנשאי מים

* ציוד קמפינג ופיקניק כשמקימים את האוהל ליד הים

כדי למצוא במקום אחד את כל הציוד הנדרש לכם, מומלץ לבקר בחנות של חגור, או באתר של חגור סיילס ברשת.

מהי החשיבות של ריהוט מתקפל איכותי

למעשה, כל סוג של ציוד שאנחנו לוקחים איתנו לשטח, הוא חשוב, ומעל הכל, חשוב שהוא יהיה איכותי. ריהוט שטח מתקפל כולל: כיסאות מיטות שולחנות מתקפלים. כעיקרון, זה לא נראה הרבה, אך התפקיד של כל אחד מהפריטים הנ"ל, חשוב ביותר כדי שנוכל ליהנות מהפעילויות שלנו.

שולחנות וכסאות מתקפלים חזקים ויציבים משרתים אותנו במהלך כל הטיול. הארוחות החמות מוגשות על השולחנות, כמו גם, תכנון הטיול או פעילות חברתית, כמו משחקי חברה ואחרים, מתבצעים לצד השולחנות. אנשים לא רוצים לשבת כל הזמן על הרצפה כשהם נמצאים במחנאות, ולכן, חשוב שיהיה כיסא לכל אדם שמשתתף בטיול. מיטות מתקפלות חזקות ויציבות, מבטיחות שינה נעימה ובטוחה יותר. במיוחד כשזה קורה בשטח לא בנוי, חשוב לישון על מיטה שמעל פני הקרקע, מאשר בתוך שק שינה שמונח על האדמה וחשוף מפני מגע עם זוחלים מסוכנים. ריהוט שטח מתקפל איכותי תוכלו למצוא בחנות של חגור, המשווקת ריהוט מתקפל של החברות המובילות בתחום.

ביגוד מיוחד לטיולים בימים קרים

אם יש ציוד מחנאות שהוא חשוב באופן אישי עבור כל אחד מאיתנו, הוא הביגוד הייחודי שאנחנו צריכים ללבוש, במיוחד באזורים קרים.

ביגוד מיוחד לטיולי קמפינג כולל:

* מעילים חמים

* ביגוד תרמי

* מכנסים לטיולים

* טי שירט, גופיות, גטקעס, גרביים

* כובעים, כפפות וצעיפים

אם אתם יוצאים למחנאות בחורף ויש עליכם את כל הציוד הנ"ל, אפשר להגיד שיצאתם מסודרים לטיול. כדי למצוא את כל הפריטים בכתובת אחת, מומלץ להיכנס לאתר של חגור סיילס ברשת, או לבקר בחנות של חגור כדי להתרשם מההיצע הגדול של ביגוד מיוחד לטיולים שהחברה מציעה למטיילים. בחגור סיילס, תוכלו למצוא מבחר עשיר של פריטים לחיילים ולחיילות העומדים להתגייס לצה"ל, ואשר מעוניינים להגיע לטירונות כשהם מצוידים בפריטים איכותיים ותקניים.

אוהלים איכותיים המשמשים כבית כשאתם בשטח

כל מי שאי פעם יצא למחנאות יודע עד כמה חשוב תפקידו של אוהל חזק ואיכותי, במיוחד בתנאי מזג אוויר קשים. לאחר שעות ארוכות של טיולים בשטח, אתם חוזרים לאוהל שלכם, כדי לנוח ולהחליף חוויות עם המטיילים הנוספים. אוהל איכותי יעניק לכם הגנה מפני תנאי מזג אוויר, והגנה מפני זוחלים בלילה כשאתם רוצים לישון ולא להרגיש מאוימים מפני נחשים, עקרבים וכדומה. בחירה של אוהל מתאים לסוג הטיולים שאתם יוצאים אליהם, היא חשובה להצלחת ומיצוי ההנאה שלכם מהטיול. לכן, חשוב להיכנס לחנות שמשווקת אוהלים איכותיים. בחנויות של חגור ממתינים לכם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים למתן ייעוץ מקצועי בכל נושא הקשור לציוד למחנאות.

חגור - כל מה שמטייל צריך