כיצד בוחרים מחצלת שתתאים ליעדיה

איזו מחצלת כדאי לקחת לים?

מריחים את הקיץ? השמיים בהירים והשדות מלאים בפרחי האביב? כשפורים מאחורינו ופסח לפנינו, אנחנו יודעים שהקיץ מתקרב בצעדי ענק, ומיד, אנחנו מתחילים לאוורר את ציוד הקיץ. איזה ציוד קיץ כדאי לאוורר לקראת הימים החמים בפתח? ציוד לים, ציוד לקמפינג, כסאות מתקפלים ועוד.

מחצלת לים, היא ציוד חובה לים. מחצלת שמאד מתאימה לקחת לים, הינה מחצלת מבמבוק או קש, שאינה מתחממת מדי או נמסה בים. כמובן שעדיף שהיא לא תבוא במגע עם המים, אך היא נוחה מאד, כי היא קלה לנשיאה, היא נעימה למגע, והחול לא נדבק אליה מהרגע הראשון.

לא מומלץ לקחת לים מחצלת עשויה מפלסטיק, שנמסה בחום ומתחממת באופן שיכול לגרום לכוויה למי ששוכב עליה.

בגלל שהן לא עולות הרבה, מומלץ לקחת לים, מחצלת אישית לכל אחד, בעיקר בגלל הנוחות. לא מספיק שחם מאד בים, אז צריך ששניים או שלושה אנשים ישכבו על אותה המחצלת? אז באמת, עדיף שלא.

איזה סוגים של מחצלות קיימים בשוק

איכותה של מחצלת נמדדת לפי צפיפות התפירה או השזירה. ככל שהתפירה צפופה ביותר, או אפילו כפולה, המחצלת נחשבת לאיכותית ועמידה יותר.

ישנם סוגים של מחצלות שניתן להשתמש בהן בתוך ומחוץ לבית.

מחצלת מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים -סוג של מחצלת שמאד מומלץ לשימוש בבית היא מחצלת העשויה מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. זו מחצלת בעלת גוון אחיד שמסוגל לרענן כל חדר בבית ומיועדת לבידוד של מרחבים גדולים כמו החצר, המרפסת וכו'.

מחצלת מקש טבעי – מחצלת קלה לנשיאה, אידיאלית לפיקניקים בחיק הטבע או לים, וכמובן שגם להצבה מתחת לפינת הישיבה, במרפסת ובגינה.

מחצלת מעשבי ים טבעי – בעלות מינימאלית זאת מחצלת שמסוגלת לשדרג את האווירה בבית ומיועדת בעיקר, לפריסה בסלון, בפינת האוכל או בכל חדר אחר בבית.