מדוע כדאי לקנות ציוד קמפינג בחנות של חגור

ציוד לקמפינג קונים רק בחגור

בארץ יש הרבה אנשים שאוהבים לצאת לטיולים בטבע כולל לינה בשטח. קמפינג עבורם, זה חלק מההווי המשפחתי שלהם. בין אם אתם טיילים וותיקים ויוצאים לקמפינג כמה פעמים בשנה, או שזאת לכם הפעם הראשונה שאתם מתכוונים לצאת לטיול קמפינג, חשוב שיהיה לכם ציוד איכותי. לפנינו רשימה של ציוד שחייב להיות איתכם לכל טיול שאתם יוצאים כולל לינה בשטח:

* אוהל חזק ואיכותי

* פתרונות צל כשאתם בשטח

* ביגוד מיוחד, בעיקר אם אתם יוצאים לשטח פתוח ולא בנוי.

* ציוד לינה בשטח – כריות ומזרנים מתנפחים, שקי שינה וכדומה

* תיקים ומזוודות

* ריהוט שטח מתקפל

* צידניות ותרמילים

* גרילרים וציוד גז ובישול

* תאורה לשטח

* מנשאי מים

* ציוד קמפינג ופיקניק כשמקימים את האוהל ליד הים

כדי למצוא במקום אחד את כל הציוד הנדרש לכם, מומלץ לבקר בחנות של חגור, או באתר של חגור סיילס ברשת.

מהי החשיבות של ריהוט מתקפל איכותי

למעשה, כל סוג של ציוד שאנחנו לוקחים איתנו לשטח, הוא חשוב, ומעל הכל, חשוב שהוא יהיה איכותי. ריהוט שטח מתקפל כולל: כיסאות מיטות שולחנות מתקפלים. כעיקרון, זה לא נראה הרבה, אך התפקיד של כל אחד מהפריטים הנ"ל, חשוב ביותר כדי שנוכל ליהנות מהפעילויות שלנו.

שולחנות וכסאות מתקפלים חזקים ויציבים משרתים אותנו במהלך כל הטיול. הארוחות החמות מוגשות על השולחנות, כמו גם, תכנון הטיול או פעילות חברתית, כמו משחקי חברה ואחרים, מתבצעים לצד השולחנות. אנשים לא רוצים לשבת כל הזמן על הרצפה כשהם נמצאים במחנאות, ולכן, חשוב שיהיה כיסא לכל אדם שמשתתף בטיול. מיטות מתקפלות חזקות ויציבות, מבטיחות שינה נעימה ובטוחה יותר. במיוחד כשזה קורה בשטח לא בנוי, חשוב לישון על מיטה שמעל פני הקרקע, מאשר בתוך שק שינה שמונח על האדמה וחשוף מפני מגע עם זוחלים מסוכנים. ריהוט שטח מתקפל איכותי תוכלו למצוא בחנות של חגור, המשווקת ריהוט מתקפל של החברות המובילות בתחום.

ביגוד מיוחד לטיולים בימים קרים

אם יש ציוד מחנאות שהוא חשוב באופן אישי עבור כל אחד מאיתנו, הוא הביגוד הייחודי שאנחנו צריכים ללבוש, במיוחד באזורים קרים.

ביגוד מיוחד לטיולי קמפינג כולל:

* מעילים חמים

* ביגוד תרמי

* מכנסים לטיולים

* טי שירט, גופיות, גטקעס, גרביים

* כובעים, כפפות וצעיפים

אם אתם יוצאים למחנאות בחורף ויש עליכם את כל הציוד הנ"ל, אפשר להגיד שיצאתם מסודרים לטיול. כדי למצוא את כל הפריטים בכתובת אחת, מומלץ להיכנס לאתר של חגור סיילס ברשת, או לבקר בחנות של חגור כדי להתרשם מההיצע הגדול של ביגוד מיוחד לטיולים שהחברה מציעה למטיילים. בחגור סיילס, תוכלו למצוא מבחר עשיר של פריטים לחיילים ולחיילות העומדים להתגייס לצה"ל, ואשר מעוניינים להגיע לטירונות כשהם מצוידים בפריטים איכותיים ותקניים.

אוהלים איכותיים המשמשים כבית כשאתם בשטח

כל מי שאי פעם יצא למחנאות יודע עד כמה חשוב תפקידו של אוהל חזק ואיכותי, במיוחד בתנאי מזג אוויר קשים. לאחר שעות ארוכות של טיולים בשטח, אתם חוזרים לאוהל שלכם, כדי לנוח ולהחליף חוויות עם המטיילים הנוספים. אוהל איכותי יעניק לכם הגנה מפני תנאי מזג אוויר, והגנה מפני זוחלים בלילה כשאתם רוצים לישון ולא להרגיש מאוימים מפני נחשים, עקרבים וכדומה. בחירה של אוהל מתאים לסוג הטיולים שאתם יוצאים אליהם, היא חשובה להצלחת ומיצוי ההנאה שלכם מהטיול. לכן, חשוב להיכנס לחנות שמשווקת אוהלים איכותיים. בחנויות של חגור ממתינים לכם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים למתן ייעוץ מקצועי בכל נושא הקשור לציוד למחנאות.

חגור - כל מה שמטייל צריך