צידנית רכה לטיול משפחתי בחופש הגדול או בחול המועד

אל תשכחו להביא צידנית רכה איכותית לטיול המשפחתי

מי לא מכיר את המשפט המפורסם "קח תרמיל, קח מקל, ובוא איתי אל הגליל"?

כולנו שמענו את השיר, וכולנו לפחות פעם אחת בחיים, לקחנו תרמיל, מקל ויצאנו לטיול בגליל, או בכל אחד מהאזורים האחרים והנפלאים הפרושים בארצנו.

אך לא רק תרמיל ומקל התלוו אלינו, גם צידנית רכה או אפילו שתיים, היו מונחות בתא המטען של המכונית, כי בלעדיהן, לא היינו שורדים את הטיול.

אם אתם יוצאים לטיול של יום אחד, שמתחיל בבוקר ומסתיים בערב, אתם יכולים לקחת אתכם צידנית רכה אחת, אבל גדולה, שניתן להכניס בה את השתייה ואת המזון שיתלווה אליכם במהלך הטיול.

צידנית רכה צמודה לטיול בנים בטבע

כשאנחנו יוצאים לטיול של יום אחד, או לטיול קמפינג של מספר ימים עם המשפחה, אנחנו צריכים לקחת בחשבון את הצרכים של כולם.

אמנם יצר ההרפתקנות חזק יותר אצל ילדים, אבל אנחנו בתור הורים אחראים, חייבים לדאוג שלילדים תמיד יהיה בקבוק מים מלא צמוד לגוף, ומזון טרי ובריא בהפסקות של הטיולים. צידנית רכה איכותית, היא פוליסת הביטוח שלנו כנגד כל צרה, כמו התייבשות בזמן הטיול. אמנם אפשר להביא שישיות מים בתא המטען, אך חשוב לצנן את המים לפני שמתחילים בצעדות על שבילי הארץ. ובשביל זה, צריכים צידנית רכה אמינה ואיכותית.

צידנית פיקניק של outdoor

למה כדאי לצאת לטיולים משפחתיים גם כשהילדים קטנים

קודם כל, כדאי לצאת עם הילדים הצעירים לטיולים משפחתיים כשהם קטנים, משום שזה כיף. ילדים הם בני לוויה נפלאים לטיולים בטבע ולטיולי קמפינג. הם תמיד מוכנים לפעולה, מתנדבים נלהבים לכל פעילות, וצמאים לדעת ולשמוע על מקומות ואתרים חדשים. דווקא אנחנו, כהורים היוזמים של הטיול, וחסידי טיולים בעצמנו, צריכים מדי פעם לצנן את ההתלהבות שלהם, ולחלק את האנרגיות שלהם באופן מושכל.

בשביל זה אנחנו צריכים צידנית רכה, שתהיה מלאה בכל טוב, בין אם זוהי שתייה קלה וקרה, בין זהו אם מזון שעבר בישול בבית, או שמתאים לטיולים ארוכים, כשניתן לחמם את המזון על גזייה בטבע.

אמנם, עדיף תמיד שיהיה לכם שפע של מים כשאתם יוצאים לטיול, ולא להסתובב בשמש עם בקבוקים של קולה או משקאות מוגזים אחרים. אם אתם רוצים להביא משקאות קלים עם מעט מתיקות, (בל נשכח שאנחנו מאבדים הרבה מינרלים וסוכרים בזמן פעילות ספורטיבית), אז כדאי שיהיו כמה בקבוקים של מיץ תפוזים טבעי ברכב, כשלפחות אחד מהם יהיה בתוך צידנית רכה המיועדת לשתייה בלבד.

 

צידנית רכה בדרך למסע דיג

אם אתם חובבי דיג, או שאתם עדיין לא יודעים אם אתם כאלה, יש דרכים קלות לבדוק את הנושא. קחו את אחד הילדים, את הילד שאתם מרגישים שיהיה פרטנר נלהב לספורט החדש שאתם רוצים להתנסות בו, וסעו לאחת מבריכות הדגים הפרושות ברחבי הארץ. אתם יכולים לשכור את ציוד הדיג, לשלם דמי כניסה, וכשאתם מצליחים לדוג כמה דגים, אתם משלמים על הדגים מחיר מופחת ממה שאתם משלמים עליהם בסופר, והנה יש לכם ארוחת דגים לערב.

התפקיד של צידנית רכה במסע דיג, היא לאפשר לכם שפע של שתייה קרה במהלך השעות שאתם מתנסים בספורט החדש שלכם. לאחר מכן, אם אתם רוצים להביא את הדגים שדגתם הביתה, אתם יכולים לאחסן את הדגים העטופים והסגורים היטב (דגים מסריחים בתוך המים, ועוד יותר, כשהם מחוץ למים) ולהביא אותם הביתה, כדי שכולם יוכלו ליהנות מארוחת דגים בתנור.