טיפים והמלצות בבחירת שק שינה מתאים מתוך היצע גדול של שקי שינה

שק שינה הוא פתרון מצוין ללינה בשטח, כל שיש לעשות הוא לפתוח את השק ולהזדחל פנים אל שינה מתוקה וחמימה. שק שינה טוב מכיל חומר מבודד שמונע את בריחת חום הגוף החוצה וחדירה של קור מבחוץ. סיור מהיר ברשתות השיווק מגלה דגמים רבים של שקי שינה בגדלים שונים וצבעים שונים, הדרך הטובה ביותר למצוא שק שינה מתאים היא להשקיע באופן חד פעמי ולרכוש מוצר באיכות גבוה. שק שינה outdoor הוא אחר המוצרים הטובים ביותר והנמכרים ביותר בשוק.

קריטריונים לבחירת שק שינה מתאים

את ההבדלים בין שק שינה איכותי ושק שינה רגיל אפשר להרגיש מהר מאוד, ההבדל בא לידי ביטוי בשימוש בחומר מבודד, חומר מילוי, רכות, נוחות השימוש, עמידות בפני חדירת מים ונוחות קיפול ונשיאה. שק שינה outdoor מספק למטיילים את כל הצרכים ועוד הרבה יותר, המוצר הפך למוביל בתחומו בזכות שורה ארוכה של יתרונות.

סוג המילוי. שק שינה איכותי יש למלא בפוך טבעי ונוצות, הפוך הטבעי יקר מאוד וטוב מאוד לחימום ודחיסה אל תוך שטח קטן. שק שינה דק עם אחוז גבוה של פוך טבעי יעניק חימום טוב יותר בהשוואה לשקי שינה עבים בעלי מילוי סינטטי. שק שינה outdoor מציע מילוי מחמם ומתאים ללינה בשטח גם בתנאים של 0 מעלות. תפירה נכונה של השק והמילוי מונעת את תזוזת המילוי בתוך השק ויצירת אזורים ריקים ממילוי מחמם.

צורת השק. שק שינה קלסי הוא כיס צר וארוך, הפרמטר החשוב ביותר לבחירת השק המתאים הוא נוחות אישית. אנשים גבוהים במיוחד נדרשים לרכוש שק שינה מתאים. אפשר למצוא בשוק 3 צורות של שקי שינה : צורה מלבנית, צורת יתד וצורת מומיה. שק השינה המלבני מציג את כושר הבידוד הנמוך ביותר, שק שינה בצורה מומיה או יתד שנצמד אל הגוף יתאים יותר ללינה בשטח בתנאי מזג אוויר קרים. שק שינה outdoor אפשר למצוא בכמה צורות וכמה גדלים, השק הרגיל מתאים למבוגרים עד גובה של 190 סנטימטרים, במידת הצורך אפשר יהיה לרכוש שקי שינה זוגיים או גדולים יותר.

יתרונות של שק שינה outdoor

המותג פופולרי בכל רחבי העולם, מטיילים ישראלים פוגשים מטיילים בכל רחבי העולם שישנים עם שק שינה outdoor. מוצרים ברמה גבוה של איכות והתאמה לתנאי השטח הופכים את החברה למובילה בתחום. כל לקוח שקונה שק שינה outdoor יודע כי מדובר במוצר איכותי מהשורה הראשונה. החברה מצרפת לכל מוצר תעודת אחריות וחוברת שמסבירה כיצד להשתמש בו בתנאי השטח, באילו טמפרטורות ניתן לישון בשטח ללא חשש וכיצד לכבס ולתחזק את המוצר.

 

שק שינה תבור מבית outdoor

שק שינה outdoor רגיל שוקל פחות מקילוגרם אחר, המשקל הנמוך מתאים למטיילים שנמצאים בשטח תקופות ארוכות. המוצר עשוי סיבים חזקים במיוחד שמאריכים את תקופת השימוש ומתאימים ללינה על משטחים קשים. הבד החיצוני עשוי חומר דוחה מים ועמיד בפני רוחות, על אף העמידות מדובר בבד "נושם" שמאפשר ללחות הגוף להתנדף. שק שינה outdoor מבטיח שלא תתעורר בבוקר רטוב מזיעה או מגשם שחדר אל תוך השק.

שימוש נכון ותחזוקה נכונה

על כל שק שינה outdoor מציעה החברה אחריות, חשוב לציין כי האחריות אינה חלה במקרים של גרימת נזק למוצר. לינה בשטח דורשת שימוש בשק שינה ומזרון מבודד, את שיק השינה יש לפרוס על גבי המזרון, הגורם אשר מבודד חדירת קור מהקרקע או המזרון. מזרנים דקים ומבודדים לטיולים אפשר לרכוש ולגלגל יחד עם השק, המזרן כולו שוקל גרמים ספורים ואינו מכביד. בתקופות בהן לא משתמשים בשק כדאי לאוורר אותו ולאחסן באזור יבש ומוצל. כביסות רבות מזיקות לשק השינה ובמידת האפשר כדאי להימנע מכביסה ולהעדיף אוורור בלבד.