לטייל עם ילדים

יציאה לטיול עם ילדים דורשת תכנון מוקדם, התארגנות והצטיידות במזון, תעסוקה לדרך, מגבונים, בגדים להחלפה ועוד. הורים רבים מרגישים כי לא ניתן לצאת לטיולים ספונטניים עם ילדים קטנים. שימוש בציוד טיולים מתאים מאפשר התארגנות מהירה ויציאה לשטח עם ילדים גם ללא הכנות מוקדמות. צידנית רכה מציעה אריזה מהירה של ארוחת הצהריים או ארוחת הבוקר ויציאה אל פיקניק משפחתי לאכילה בחיק הטבע.

רשימות של אתרים מתאימים לטיול עם ילדים אפשר למצוא בכל רחבי הרשת. ילדים קטנים נהנים מכל יציאה אל האוויר הפתוח, פעמים רבות טיול למקום קרוב ומוכר שלא דורש נסיעות ארוכות יהיה טוב יותר בעבורם. בילוי משפחתי בפארק או חוף הים יהפוך כל ארוחות צהריים של שבת לחוויה משפחתית מהנה ומגבשת. הילדים משחקים על הדשא, המבוגרים קוראים את עיתוני סוף השבוע ופותרים תשחצים והארוחה ארוזה בתוך צידנית רכה.

מהי צידנית רכה?

צידנית רכה היא פריט שימושי בעבור הורים ומטיילים, כל יציאה מהבית עם פריטי מזון דורשת צידנית רכה. השימוש בצידנית מאפשר שמירה על מזון קר לאורך שעות ארוכות מחוץ הבית, המתקן מתאים לנשיאת מעדני חלב, פירות וארוחת צהריים לגן השעשועים, חוף הים וטיולים. צידנית רכה מבטיחה שהילדים יאכלו אוכל מזין על פני חטיפים עשירים בשומן וחומרי טעם וריח. את הצידנית השימושית אפשר למצוא בכל מיני גדלים, דגמים ומחירים.

צידנית רכה

בעבר נהוג היה להשתמש בצידניות מרובעות גדולות מפלסטיק, אל תוך הצידנית הוכנסו מתקנים קפואים לשמירה על הטמפרטורה. צידנית רכה קל יותר לשאת, אין כל צורך בסחיבת צידניות גדולות ומסורבלות. אם אתם רוצים לשמור על טריות המזון וליהנות מארוחה ביתית טובה בחיק הטבע צידנית רכה תעשה את העבודה. את גודל הצידנית יש לבחור בהתאם לכמות המזון, אפשר למצוא היום צידניות קטנות בנפח של 6 פחיות משקה וצידניות גדולות יותר בנפח של 36 פחיות משקה או 36 ליטר.

יתרונות של צידנית רכה

שמירה על טריות המזון לאורך זמן. היתרון הגדול ביותר שטמון בצידנית הוא האפשרות לאחסן מזון בטמפרטורה נמוכה מחוץ למקרר. צידנית רכה שומרת על טמפרטורת המזון לאורך שעות ארוכות מחוץ למתקן הקירור, הצידנית מתאימה לאחסון דברי חלב, פירות ושאר מאכלים מבושלים.

נוחות נשיאה. צידנית רכה אפשר לשאת בצורה נוחה על הכתף או על הגב. צידנית קטנה לאחסון ארוחת הצהריים או מעדני חלב לילדים בגינה אפשר להניח בסל הנשיאה של עגלת התינוק או בתוך תיק גב רגיל. הצידנית אינה "מזיעה" ואינה מרטיבה את שאר החפצים בסביבתה.

נוחות אחסון. גדלים שונים ודגמים שונים מציעים כמה תאים של אחסון בגדלים שונים והפרדה בים דברי המזון שמאוחסנים בפנים. פרט לכך חשוב להדגיש כי ניתן לקפל צידנית רכה ולאחסן אותה בכל ארוך או מגירה במטבח עד לשימוש הבא.

מבחר של עשרות גדלים וצורות. שורה ארוכה של דגמים מעוצבים בגדלים שונים מאפשרת לכל משפחה לבחור לעצמה צידנית רכה מתאימה. ברוב המקרים נהוג לבחור צידנית קטנה לטיולים קצרים ושימוש יומיומי וצידנית גדולה יותר לטיולים ארוכים לכל המשפחה.

מחיר אטרקטיבי. צידנית רכה אפשר לרכוש היום במחירים נוחים של כמה עשרות שקלים, אל היתרונות הרבים שטמונים בה אפשר להוסיף גם מחיר נוח. האפשרות לשאת אוכל ביתי בכל יום אל העבודה או אל גן המשחקים מונעת הוצאות כספיות מיותרות על רכישת מזון מהיר.

אידאלית ליציאה לטיול עם ילדים. בגילאים צעירים הילדים מסרבים לאכול, יציאה לגן השעשועים היא הזדמנות מצוינת להאכיל את הילד בפירות, ירקות ומעדני חלב. צידנית רכה מאפשרת את שמירת המזון בטמפרטורה נעימה ומונעת חדירה של לכלוך את תוך המזון.